Home Sprawy OSP Szkolenia OSP
Szkolenia OSP
Zakończył się kurs OSP cz.2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez asp. Andrzej Nowak   
piątek, 25 lipca 2014 00:52

W dniu 18 lipca 2014 roku egzaminem odbywającym się w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim zakończył się kurs podstawowy OSP część II. Celem szkolenia było przygotowanie strażaków ratowników OSP do sprawnego i bezpiecznego wykonywania zadań ratowniczo-gaśniczych z użyciem sprzętu ochrony dróg oddechowych.

Więcej…
 
Zakończył się kurs dowódców OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez asp. Andrzej Nowak   
środa, 25 czerwca 2014 09:53

W dniu 23 czerwca 2014 roku egzaminem odbywającym się w Komendzie Powiatowej PSP w Wodzisławiu Śląskim zakończył się kurs dowódców OSP. Celem szkolenia było przygotowanie dowódców OSP do dowodzenia zastępem i sekcją z umiejętnością dokonywania oceny sytuacji i podejmowania decyzji w różnych działaniach ratowniczych oraz prowadzenia szkoleń doskonalących OSP.

Więcej…
 
Zakończył się kurs z zakresu ratownictwa technicznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez asp. Andrzej Nowak   
środa, 30 kwietnia 2014 07:32

W dniu 28 kwietnia 2014 roku egzaminem odbywającym się w Komendzie Powiatowej PSP  w Wodzisławiu Śląskim zakończyło się szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP. Celem szkolenia było nabycie umiejętności do prowadzenia czynności ratowniczych w czasie zdarzeń na drogach.

Więcej…
 
Ćwiczenia kompanii odwodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez asp. Andrzej Nowak   
środa, 16 kwietnia 2014 06:28

W dniu 14 kwietnia 2014 roku na terenie gminy Mszana odbyły się ćwiczenia Kompanii Odwodowej OSP nr 14 „Wodzisław”. Głównym celem ćwiczeń było przygotowanie strażaków OSP do działań ratowniczych podczas zdarzeń w komunikacji drogowej.

Więcej…
 
Zakończyły się dwa szkolenia strażaków ratowników OSP PDF Drukuj Email
Wpisany przez st. str. Dawid Klich   
wtorek, 02 lipca 2013 21:57

W miniony weekend, w sobotę i niedzielę, przeprowadzone zostały dwa egzaminy kończące szkolenia strażaków ratowników OSP zorganizowane przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim dla strażaków z naszego powiatu.

Więcej…
 
Ćwiczenia Kompanii Odwodowej PDF Drukuj Email
Wpisany przez st. str. Dawid Klich   
sobota, 29 czerwca 2013 20:39

28 czerwca 2013 roku w Nieboczowach odbyły się ćwiczenia Kompanii Odwodowej Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu wodzisławskiego.

 

Więcej…
 
Zakończył się kurs z zakresu ratownictwa technicznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez asp. Andrzej Nowak   
środa, 01 maja 2013 23:04

 

W dniu 29 kwietnia 2013 roku egzaminem odbywającym się w Komendzie Powiatowej PSP  w Wodzisławiu Śląskim zakończyło się szkolenie z zakresu ratownictwa technicznego dla strażaków ratowników OSP. Celem szkolenia było nabycie umiejętności do prowadzenia czynności ratowniczych w czasie zdarzeń na drogach.

Więcej…
 
Strażacy OSP szkolili się z ratownictwa technicznego PDF Drukuj Email
Wpisany przez mł.kpt. Krzysztof Ograbek, Fot. Piotr Kowol   
środa, 01 maja 2013 08:08

Przez dwa kolejne weekendy kwietnia strażacy jednostek OSP uczestniczyli w kursie ratownictwa technicznego organizowanego na terenie JRG Rydułtowy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5